w

Fotball Barn og ungdom - treneroversikt

Innstranda IL er ingenting uten dyktige og engasjerte trenere! Trenere som står på i all slags vær, og sørger for at unge fotballspillere har et meget godt tilbud på Mørkved!

Trenerne
21.03.201820:35 Richard Meløysund

Her er en oversikt over alle hovedtrenerne i IIL Fotball Ungdom, oppdatert pr september 2020:

Lag Trenere Mob.nr E-post
J15 Werner Jusnes 988 41 209 werner.jusnes@gmail.com
J14 Jon Erik Anti 936 18 361 jonant@bodo.kommune.no
J13 Ellinor Haukland 922 67 328 ehaukland@gmail.com
J12 Are Gjevik 936 88 828 aregjevik@yahoo.no
J11 Kathrine Antonsen kathmeisler@hotmail.com
J10 Truls Rasmussen 971 55 558 trulr@online.no
J9 -
J8 Ellinor Haukland 922 67 328 ehaukland@gmail.com
J7 Monica Knutsen 924 13 645 monica.knutsen@gmail.com
J6 Morten Jentoftsen Bjerke 480 71 235 mortenjbjerke@gmail.com
G15/16 Øystein Havig 900 76 337 oystein.havig@signalbox.no
G14 -
G13 Bjørn Fredrik Arntsen 938 23 977 bjoernfa@hotmail.com
G12 Levi Gårseth-Nesbakk 971 06 164 levi.g-n@hotmail.com
G11 Markus Bjerkenes 928 56 483 markusbjerkenes@hotmail.com
G10 Øyvind Breivik 917 99 549 breivik747@hotmail.com
G9 Kenneth Johansen kjohansen76@gmail.com
G8 Markus Bjerkenes 928 56 483 markusbjerkenes@hotmail.com
G7 Andreas Johansen 992 59 707 andreas.johansen@gunvaldjohansen.no
G6 Olav Råstad 403 29 074 olaras@vgs.nfk.no

Treningsavgift fotball barn og ungdom

Treningsavgift fotball barn og ungdom
Treningsavgiften er kostnaden for å delta på et lag og skal dekke utstyr, seriespill (påmelding, forsikring, dommerutgifter etc.), banedrift sommer og vinter, klubbhus, garderober, vedlikehold, administrasjon. Treningsavgiften er tilpasset det tilbudet man får og varierer derfor både på årstrinn og nivå.