Fotball Barn og ungdom - treneroversikt

Innstranda IL er ingenting uten dyktige og engasjerte trenere! Trenere som står på i all slags vær, og sørger for at unge fotballspillere har et meget godt tilbud på Mørkved!

Trenerne
21.03.201820:35 Richard Meløysund

Her er en oversikt over alle hovedtrenerne i IIL Fotball Ungdom, oppdatert pr mars 2021:

Lag Trenere Mob.nr E-post
J16 Werner Jusnes 988 41 209 werner.jusnes@gmail.com
J15 Ellinor Haukland 922 67 328 ehaukland@gmail.com
J15 Are Gjevik 936 88 828 aregjevik@yahoo.no
J13 Kathrine Antonsen kathmeisler@hotmail.com
J12 Truls Rasmussen 971 55 558 trulr@online.no
J11 -
J10 Ellinor Haukland 922 67 328 ehaukland@gmail.com
J9 Monica Knutsen 924 13 645 monica.knutsen@gmail.com
J8 Morten Jentoftsen Bjerke 480 71 235 mortenjbjerke@gmail.com
J6 Roar Kristiansen roar.kristiansen@nord.no
G16 Børge Berg 950 89 296 borgeberg@hotmail.com
G15 Bjørn Fredrik Arntsen 938 23 977 bjoernfa@hotmail.com
G14 Levi Gårseth-Nesbakk 971 06 164 levi.g-n@hotmail.com
G13 Markus Bjerkenes 928 56 483 markusbjerkenes@hotmail.com
G12 Øyvind Breivik 917 99 549 breivik747@hotmail.com
G10 Thomas Sivertsen 480 31 884 konstantsulten@gmail.com
G9 Andreas Johansen 992 59 707 andreas.johansen@gunvaldjohansen.no
G8 Olav Råstad 403 29 074 olaras@vgs.nfk.no
G7 Steffen Bolle 900 52 505 byggmesterbolle@gmail.com
G6 Roar Kristiansen 909 46 784 roar.kristiansen@nord.no

Treningsavgift fotball barn og ungdom