w

Fotball Ungdom - treneroversikt

Innstrandens IL er ingenting uten dyktige og engasjerte trenere! Trenere som står på i all slags vær, og sørger for at unge fotballspillere har et meget godt tilbud på Mørkved!

Trenerne
21.03.201820:35 Richard Meløysund

Her er en komplett og oppdatert oversikt over alle de dyktige trenerne i IIL Fotball Ungdom:

Lag Trenere Mob.nr E-post
J15 Børge Berg 950 89 296 borgeberg@hotmail.com
J13 Werner Jusnes 988 41 209 werner.jusnes@gmail.com
J12 Jon Erik Anti 936 18 361 jonant@nfk.no
J11 Ellinor Haukland ehaukland@gmail.com
J10 Are Gjevik 936 88 828 aregjevik@yahoo.no
J9 Kathrine Antonsen kathmeisler@hotmail.com
J8 Truls Rasmussen trulr@online.no
-
G15 Richard Meløysund 975 18 260 richard.meloysund@gmail.com
G14 Stig Bangsund 917 70 060 stiban@hotmail.com
G13 Øystein Havig 900 76 337 oystein.havig@signalbox.no
G12 Per Ulrik Karlsen bizarro_per@hotmail.com
G11 Bjørn Fredrik Arntsen 938 23 977 bjoernfa@hotmail.com
G10 Levi Gårseth-Nesbakk 971 06 164 levi.g-n@hotmail.com
G9 Markus Bjerkenes 928 56 483 markusbjerkenes@hotmail.com
G8 Christian Olsen 940 35 350 christian.olsen@tryg.no
G7 Kenneth Johansen kjohansen76@gmail.com