IILs Grønne verdier
Innstranda-modellen
Kontakt oss
Logo Innstrandens Idrettslag

Artig - Mangfold - Utvikling - Respekt

Du er her: Volleyball / Styret


Styret i IIL Volley

Gruppa har for tiden ikke aktivt styre. Kontakt Innstrandens idrettslag m/administrasjon ved behov 755 51650 eller adm@iil.no

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

Webannsvarlig: Helena Espejord Jakobsen: helena_piah@hotmail.com, tlf: 90980915

 

Referat fra styremøter, oppmansmøter og trenerforum legges ut i arkivet som ligger under menypunktet "styret".

 

R

olle         

Navn 

E-mail

   Telefon 

Leder

Inger-Hilde W Tobiassen

iht@avinor.no

957 57008

Sportslig leder 

Frank Jakobsen

frank@gladag.no 

941 59811

Økonomiansvarlig 

Svend Andersen

svend@brbodo.no 

412 98159

Arrangements-ansvarlig 

Karine Brekke

karine.brekke@bodo.kommune.no

482 90524

Dugnadsansvarlig

 

 

 

Materialforvalter 

Åge Kvarv

aakvarv@online.no

959 47479 

 

 

 

 

Vararepresentant

Berit Lien 

berit.lien@uin.no 

415 59281

 

Martin Tvenning

martin_tvenning@hotmail.com

 

 

 

 

 

Valgkomite 2012 

Sølvi Willassen

solviwillassen@msn.com

90525853

 

Gry Enget og/eller Lars Brekke

 

 



Samarbeidspartnere

Gullpartner:
    Sølvpartner:
Bronsjepartner: