IILs Grønne verdier
Innstranda-modellen
Kontakt oss
Logo Innstrandens Idrettslag

Artig - Mangfold - Utvikling - Respekt



Ungdomsskoleturnering 2012

For fjerde år på rad arrangerer IIL Volley ungdomsskoleturnering. Turneringen arrangeres i bodøhallen (Bodø Spektrum) 9. mars fra klokken 08:30.
Her vil du finne informasjon om årets turnering.

 

Resultatsliste:

Jenter

  1. Hunstad ungdomsskole
  2. Bankgata skole
  3. Løpsmark skole
  4. Rønvik skole
  5. Alstad ungdomsskole
  6. Saltvern skole
  7. Bodøsjøen skole


Gutter

  1. Rønvik skole
  2. Løpsmark skole
  3. Hunstad ungdomsskole
  4. Alstad ungdomsskole
  5. Saltvern skole
  6. Bankgata skole
  7. Bodøsjøen skole
  8. St. Eysteins skole

MVP

  • Jenter: Hege fra Hunstad ungdomsskole
  • Gutter:  Sidad fra Rønvik skole

 

 

 

Her finner du Innbydelsen.


Kampoppsett:

 

HER FINNER DU KAMPOPPSETTET


Innledende kamper går på 6 baner.  Dere vil se at lagene på en del av disse kampene står oppført som dommere, noe som er helt vanlig i aldersbestemte volleyballturneringer her nordpå...  (og sørpå)

Dette kan hende dommerkabalen løser seg etter hvert, med flere frivillige, - slik at arrangør kan ivareta all dømming, men vi kan ikke love dette nå. Det dømmes etter moderne spilleregler for volleyball.... (running score f. eks...)

Alle kamper bortsett fra finalene spille som ett-setts kamper hvor første til 25 poeng vinner kampen (ikke krav til to poengs overvekt)

Alle lag har minst 4 kamper

Kampstart kl 0900, premieseremoni kl 1400

Premiering til 1., 2. og 3. plass, og MVP i begge klasser

Ungdomsskolemesterskap i volleyball - Bodø Spektrum - fredag 9. mars 2012                                        
                                        
Bane    0900    0930    1000    1030    1100    1130    1200    1230    1315    1400
1    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter            
(tribune)    Pulje A    Pulje B    Pulje A    Pulje B    Semi 1    Om 5. og 6. plass    Om 3. og 4. plass            
    Bankgata    Hunstad    Bankgata    Hunstad    1. plass pulje A    3. plass pulje A    Taper semi 1            
    Alstad    Rønvik    St. Eystein    Bodøsjøen    2. plass pulje B    3. plass pulje B    Taper semi 2            
    Dommer: Hunstad    Dommer: Bankgata    Dommer: Rønvik    Dommer: Alstad    Arrangør    Arrangør    Arrangør            
2    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter        Jenter    Gutter    Premie
(tribune)    Pulje A    Pulje B    Pulje A    Pulje B    Semi 2    Om 7. og 8. plass    Omrigg    Finale    Finale    seremoni
    Løpsmark    Saltvern    Alstad    Saltvern    1. plass pulje B    4. plass pulje A    til    Vinnere     Vinnere     
    St. Eystein    Bodøsjøen    Løpsmark    Rønvik    2. plass pulje A    4. plass pulje B    stor bane    Semi 1    Semi 1    
    Dommer: Saltvern    Dommer: Løpsmark    Dommer: Bodøsjøen    Dommer: St. Eystein    Arrangør    Arrangør        vs    vs    
3    Jenter    Jenter    Jenter    Jenter    Jenter    Jenter    Jenter    Semi 2    Semi 2    
(tribune)    Pulje A    Pulje A    Pulje A    Semi 1    Serie om 5.-7. plass    Serie om 5.-7. plass    Om 3. og 4. plass            
    Bankgata    Bankgata    Alstad    1. plass pulje A    3. plass pulje B    3. plass pulje A    Taper semi 1            
    Alstad    Løpsmark    Løpsmark    2. plass pulje B    4. plass pulje B    3. plass pulje B    Taper semi 2            
    Dommer: Løpsmark    Dommer: Alstad    Dommer: Bankgata    Arrangør    Arrangør    Arrangør    Arrangør    Arrangør    Arrangør    
4    Gutter    Gutter    Gutter    Gutter                        
    Pulje B    Pulje A    Pulje B    Pulje A                        
    Rønvik    Alstad    Hunstad    Bankgata                        
    Bodøsjøen    St. Eystein    Saltvern    Løpsmark                        
    Arrangør    Arrangør    Arrangør    Arrangør                        
5    Jenter    Jenter    Jenter    Jenter                        
    Pulje B    Pulje B    Pulje B    Semi 2                        
    Hunstad    Rønvik    Hunstad    1. plass pulje B                        
    Saltvern    Hunstad    Bodøsjøen    2. plass pulje A                        
    Arrangør    Arrangør    Arrangør    Arrangør                        
6    Jenter    Jenter    Jenter    Jenter                        
    Pulje B    Pulje B    Pulje B    Serie om 5.-7. plass                        
    Rønvik    Saltvern    Saltvern    3. plass pulje A                        
    Bodøsjøen    Bodøsjøen    Rønvik    4. plass pulje B                        
    Arrangør    Arrangør    Arrangør    Dommer: 3. pl. Pulje B                        
                                        
    Kampene spilles som ett-setts kamper. Første lag til 25 poeng vinner kampen (det kreves ikke to poengs overvekt).                                     
    Finalene spilles best av 3 sett, og går på stor bane                                    
                                        
    Gutter            Jenter                        
    Pulje A    Pulje B        Pulje A    Pulje B                    
    Bankgata    Hunstad        Alstad    Hunstad                    
    Alstad    Saltvern        Bankgata    Saltvern                    
    Løpsmark    Rønvik        Løpsmark    Rønvik                    
    St. Eystein (mix)    Bodøsjøen            Bodøsjøen                    



Samarbeidspartnere

Gullpartner:
    Sølvpartner:
Bronsjepartner: