IILs Grønne verdier
Innstranda-modellen
Kontakt oss
Logo Innstrandens Idrettslag

Artig - Mangfold - Utvikling - Respekt

Du er her: Volleyball / Lagene / 2. div Menn


2. Div. Menn

 

Treningstider:


Mandag: 20:30 - 22:00 i Bodø spektrum

Onsdag: 19:00 : 21:00 i mørkvedhallen

Torsdag: 18:30 - 20:00 i Bodø spektrum

 

Trener: Johan Jakobsen

 

Serieoppsett 2011/2012

Runde 1
Lør 01/10 12:00 Sortland   - TSI  
         0 - 3   (14-25, 19-25, 24-26)  
Lør 01/10 12:00 Finnsnes   - BK Tromsø 2  
         3 - 0   (25-17, 25-19, 26-24)  
Lør 01/10 13:45 Finnsnes   - Sortland  
         3 - 1   (15-25, 25-18, 25-14, 25-16)  
Lør 01/10 13:45 ØKSIL   - Innstrandens  
         3 - 0   (25-16, 25-21, 28-26)  
Lør 01/10 15:30 BK Tromsø 2   - TSI  
         1 - 3   (15-25, 25-15, 14-25, 14-25)  
Lør 01/10 17:15 TSI   - ØKSIL  
         3 - 0   (25-16, 25-22, 25-16)  
Lør 01/10 17:15 Sortland   - Innstrandens  
         0 - 3   (22-25, 12-25, 20-25)  
Lør 01/10 19:00 Finnsnes   - ØKSIL  
         2 - 3   (15-25, 25-19, 22-25, 25-22, 11-15)  
Lør 01/10 19:00 Innstrandens   - BK Tromsø 2  
         3 - 1   (25-19, 25-16, 19-25, 25-22)  
Søn 02/10 10:00 Sortland   - ØKSIL  
         0 - 3   (20-25, 7-25, 15-25)  
Søn 02/10 10:00 TSI   - Innstrandens  
         3 - 2   (21-25, 26-24, 23-25, 25-20, 15-13)  
Søn 02/10 12:00 ØKSIL   - BK Tromsø 2  
         2 - 3   (25-15, 25-21, 19-25, 23-25, 13-15)  
Søn 02/10 12:00 Finnsnes   - TSI  
         0 - 3   (19-25, 22-25, 24-26)  
Søn 02/10 14:00 BK Tromsø 2   - Sortland  
         3 - 0   (25-23, 25-21, 25-23)  
Søn 02/10 14:00 Finnsnes   - Innstrandens  
         3 - 2   (30-28, 20-25, 21-25, 26-24, 15-6)  
Runde 2
Lør 19/11 13:00 Sortland   - BK Tromsø 2   (Sortland)       
Lør 19/11 14:30 Innstrandens   - TSI   (Sortland)       
Lør 19/11 16:00 Innstrandens   - BK Tromsø 2   (Sortland)       
Lør 19/11 17:30 Sortland   - TSI   (Sortland)       
Søn 20/11 10:00 ØKSIL   - BK Tromsø 2   (Sortland)       
Søn 20/11 11:45 TSI   - Finnsnes   (Sortland)       
Søn 20/11 13:30 BK Tromsø 2   - Finnsnes   (Sortland)       
Søn 20/11 15:15 ØKSIL   - TSI   (Sortland)       
Tor 24/11 19:00 ØKSIL   - Sortland   (Myre)       
Runde 3
Fre 24/02 18:00 BK Tromsø 2   - TSI   (Tromsø)       
Lør 25/02 13:00 Innstrandens   - Finnsnes   (Bodø)       
Lør 25/02 14:30 ØKSIL   - Sortland   (Bodø)       
Lør 25/02 16:00 Sortland   - Finnsnes   (Bodø)       
Lør 25/02 18:00 Innstrandens   - ØKSIL   (Bodø)       
Søn 26/02 10:00 ØKSIL   - Finnsnes   (Bodø)       
Søn 26/02 12:00 Innstrandens   - Sortland   (Bodø)       
Søn 26/02 14:00 Innstrandens   - Finnsnes   (Bodø)       
Runde 4
Tor 15/03 19:00 TSI   - BK Tromsø 2   (Tromsø)       
Lør 17/03 12:00 BK Tromsø 2   - Innstrandens   (Tromsø 1)       
Lør 17/03 12:00 TSI   - Finnsnes   (Tromsø 2)       
Lør 17/03 14:00 BK Tromsø 2   - Sortland   (Tromsø 2)       
Lør 17/03 14:00 Innstrandens   - ØKSIL   (Tromsø 1)       
Lør 17/03 16:00 Finnsnes   - ØKSIL   (Tromsø 1)       
Lør 17/03 16:00 TSI   - Sortland   (Tromsø 2)       
Søn 18/03 10:00 TSI   - ØKSIL   (Tromsø 1)       
Søn 18/03 10:00 Finnsnes   - Sortland   (Tromsø 2)       
Søn 18/03 12:00 Sortland   - Innstrandens   (Tromsø 2)       
Søn 18/03 12:00 BK Tromsø 2   - Finnsnes   (Tromsø 1)       
Søn 18/03 14:00 BK Tromsø 2   - ØKSIL   (Tromsø 2)       
Søn 18/03 14:00 TSI   - Innstrandens   (Tromsø 1)       
 


Samarbeidspartnere

Gullpartner:
    Sølvpartner:
Bronsjepartner: